5 nápadov na fascinujúcu predohru
Predohra je oveľa často vzrušujúcejšia ako samotný pomer

5 nápadov na fascinujúcu predohru

29.03.2016 14:41

Hodnotenie: 3.0/5 na základe 2 hodnotení

Na začiatku sexuálnej predohry by ste mali vyburcovať svoje zmysly, povzbudiť túžbu a naladiť sa na úžasné zážitky. Tak ako každá oblasť v živote aj do tejto sa môže vkradnúť rutina. Prečítajte si 5 nápadov na zaujímavú predohru, vďaka ktorým sa vo Vás prebudí doteraz neznáme spôsoby.

1. (Veľmi) dlhé láskanie

Dlhé láskanie, hladkanie, dotýkanie a bozkávanie celého tela nie je výmyslom žien túžiacich po nežnosti. Biológia to všetko zariadila tak, aby dotyk povzbudzoval produkciu hormónov v organizme, ktoré sú zodpovedné za fyziologickú prípravu na splynutie. Vytvorte si večer plný objímania a láskania - neponáhľajte sa s vyzliekaním a určite sa nesnažte čo najrýchlejšie dosiahnuť orgazmus. Môžete sa dohodnúť, že si navzájom vybozkávate celé svoje telo, samozrejme s výnimkou erotogénnych zón. Robte to pomaly, citlivo a dôkladne, dovoľte, aby napätie narastalo - a keď dosiahne zenit, Váš sex bude oveľa intenzívnejší a fascinujúcejší ako v iné dni.

2. Obchod s hračkami

Popularita intímnych hračiek rastie spolu s narastajúcim množstvom internetových sex-shopov. Prístup k erotickým hračkám je dnes oveľa jednoduchší a rozpaky spojené s návštevou za tesne uzatvorenými červenými dverami sídliskového sex-shopu sú už dávno za nami. Bez náhlenia a hanby si môžete prezerať celý sortiment v internete a potom objednávať vybrané hračky bez toho, aby ste museli vytiahnuť päty z domu. Vybavte sa hračkami, ktoré vám spríjemnia dlhé, romantické večery. Experimentujte s vibrátormi, sexi oblečením alebo plyšovými putami. Budete prekvapení ako sa atmosféra vo Vašej spálni rozohreje.

3. Chuť na sex

Aby ste si okorenili erotické hry, oplatí sa stimulovať nielen zmysel zraku a vône, ale aj ... chute. Japonské gejše mali dôvod na to, aby mužom podávali morské plody na tanieri pripravenom zo svojho nahého tela. Skúste si urobiť podobné hody - položte sa naho a nechajte partnera, aby na Vás ukladal chutné sladkosti, ktoré neskôr zlíže z Vášho tela a Vám ich bude ponúkať z úst do úst. Na takúto príležitosť je určite vhodná šľahačka alebo špeciálna jedlá bielizeň, ktorú bez ťažkostí kúpite v obchode s erotickými hračkami.

4. Erotická masáž

Uvoľňujúci dotyk má mnoho podôb. Relaxujúca, erotická masáž pomôže odstrániť napätie a bude úžasným úvodom pred erotickým láskaním. Zapáľte v spálni vonné sviečky, postarajte sa o zmyselnú hudbu a urobte svojmu milovanému/svojej milovanej masáž s erotickými olejmi. Ich vôňa by nemala byť príliš intenzívna; stavte napr. na levanduľu. Jemne masírujte každú časť tela, sústreďte sa hlavne na krk a dolné časti chrbta. Erotogénne zóny nechajte na samotný koniec, keď už bude partner úplne uvoľnený.

5. Spoločný kúpeľ

Sex vo vani nemusí byť veľmi pohodlný, jedine ak máte k dispozícii jacuzzi alebo veľkú, trojuholníkovú vaňu. Spoločný kúpeľ môže byť úžasným začiatkom romantického večera. Pridajte do vody niekoľko kvapiek erotického oleja s afrodiziakom, zapáľte niekoľko sviečok. Zmyselné chvíle môžete obohatiť pohárom šampanského alebo obľúbeným vínom. Teplá voda dodatočne povzbudzuje krvný obeh a rozširuje cievy, čím uľahčuje obeh krvi aj do intímnych orgánov... Po kúpeli sa teda pripravte na veľmi intenzívne zážitky.

Pozrieť aj:

Najčastejšie chyby v posteli - prečítajte si, čomu sa v spálni vyhýbať
Najčastejšie chyby v posteli - prečítajte ...
Všetko o testosteróne
Všetko o testosteróne
Ako udržať vášeň v dlhodobom vzťahu?
Ako udržať vášeň v dlhodobom vzťahu?

Pridať komentár:

Komentáre:

To by ste mali vedieť o svojom zdraví - sledujte najnovšie články